İstanbul anadolu yakası evden eve nakliyat

İstanbul anadolu yakası evden eve nakliyat Hizmetleri vermekten gurur ve onur duyarız.. Evden Eve Nakliyat ve Evden Eve Nakliye Sektörlerinin inanılmaz derecede gelişmiş olması bu sektörde yeni iş imkanlarının doğmasına sebep olmuştur.. Bu sektörden para kazanmak isteyen bazı uyanık kesimler herhangi bir eğitim belge sertifika almadan Nakliyat sektörüne girmek istemişlerdir.

Bu durum sektörde bir çok kaçak firmanın yer almasına sebep olmuştur.. Bu firmalar herhangi bir vergi ödemeyip sigortasız işçi çalıştırarak insanların hayatlarını risk altına atmaktadır.. Sorunsuz, güvenli, hızlı olacağınız nakliyat bizim için herşeyden daha önemlidir.. Ücretsiz expertiz talep ediniz. Ev eşyanızı açık kasa kamyon veya ne olduğu belli olmayan nakliyat araçları ile taşıtmayınız. Ekibimizde yeralan tesisatçı beyaz eşyalarınızı sökerek marangozda mobilyalarını sökerek gittiği yerde tekrar montajını sağlar.

İstanbul anadolu yakası evden eve nakliyat olarak Eşyalarınızı sigortalı olarak öngördüğünüz tarihde taşırız .. Hafta içini tercih etmeniz halinde taşınma daha makul olacaktır. Fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.. Taşınma sırasında son kalitede ambalaj malzemeleri kullanılacaktır. Elbiseleriniz elbise taşıma dolabı ile ütüsü dahi bozulmadan taşınır.

İstanbul anadolu yakası evden eve nakliyat ulaşmak için İletişim Bölümünden Numaralarımıza Bakarak Bizi Arayın .. Merak Ettikleriniz ?  İstanbul anadolu yakası evden eve nakliyat Konusunda Merak Ettiklerinizi gidermek adına bazı açıklamaları bu bölümde bulabilirsiniz..

Nakliyat Sigortası Yapılması Zorunluluğu Varmıdır ? Nakliyat sigortası yaptırılması için yasal bir zorunluluk bulunmamaktadır. Şehir içi ev veya malzeme nakliyatı esnasında degerli malzemeler veya eşyalar haricinde sigorta yapılması olayı pek olmamaktadır .. . şehirler arası nakliyatda nakliyat sigortası yapılmalıdır.

  • Depolama Sigortası Yapılması zorunlumudur?

Evet kesinlikle depolama sigortası yapılması zorunludur. Çünkü eşyalarınızın uzun bi süre depolarda kalacağını hesaba katacak olursak her türlü tedbir için sigortasının yapılması gereklidir

  • Evden eve nakliyat firmaları arasında büyük fiyat farkları var ?bu normal mi ?Nedenleri nelerdir ?

Her sektörde olduğu gibi evden eve nakliyat şirketleri arasında da büyük fiyat farklılıkları olabiliyor ama kesinlikle ucuz firmaları tercih etmeyiniz. Çünkü masrafların altında fiyat veriyorlar ve taşıma günü ikinci kez sizinle pazarlık yaparak anlaşmanın dışında ekstra bir fark alıyorlar. Kdv’si var, katınız yüksek, araba yanaşmadı, eşyanız çok… vs gibi mazeret uyduruyorlar. Diğer bir faktörde vasıfsız eleman çalıştırmaktadırlar.